Ecolight - Panika

Autorem książki jest Jeffery Deaver, który w swoim dorobku ma słynnego „Kolekcjonera kości”. Deaver z wykształcenia jest dziennikarzem i prawnikiem. Przez kilka lat współpracował z dziennikami „New York Times” i „Wall Street Journal”. Był także doradcą prawnym jednej z większych firm na Wall Street. W „Panice” autor opisuje zdarzenie, które miało miejsce podczas koncertu w klubie muzycznym Solitude Creek w Monterey. Dochodzi tam do tragedii.

Widzowie – zaalarmowani o wybuchu pożaru – wpadają w panikę i próbując uciec, tratują się nawzajem. Są ofiary śmiertelne i wielu rannych. Kathryn Dance, agentka biura śledczego Kalifornii, przeprowadza kontrolę dokumentów ubezpieczeniowych w Solitude Creek i dowiaduje się, że nie było tam żadnego pożaru – ktoś chciał wzbudzić w ludziach strach, nad którym nie sposób zapanować. Komuś zależało, by oszalały z przerażenia tłum, w którym każdy walczy o życie, sam dla siebie stanowił zagrożenie. Okazuje się, że sprawca na tym nie poprzestał i nikt na półwyspie Monterey nie może się czuć bezpiecznie – wchodząc do kina, restauracji czy nawet windy.

Kampania promująca książkę wydawnictwa Prószyński i S-ka jest realizowana na 4 nośnikach ecolight i potrwa od 20 września do 3 października 2016 roku. 

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Realizacja: Cityboard Media - Reklama zewnętrzna - Reklama internetowa