Ecolight

Kup Ecolight

 

Kup Ecolight

Ekran Led - Billboard cyfrowy - Ecolight

Ecolight to sieć ekranów LED w Warszawie, które służą reklamie zewnętrznej. Doskonałej jakości billboardy ledowe są idealnym rozwiązaniem dla każdego biznesu. Ecolight to:     

  • ekonomiczna cena
  • ekologia i porządek w przestrzeni publicznej 
  • brak kosztów produkcji plakatów

Dzięki ecolight zyskujesz reklamę LED najwyższej jakości, doskonale widoczną niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Przy jego pomocy w prosty sposób pokażesz swoją reklamę w wybranym miejscu przy użyciu autorskich projektów. Możesz zamieszczać na nim tak dużo kreacji reklamowych jak chcesz, sam decydujesz, jakiego dnia i o której godzinie klienci zobaczą Twoją reklamę.

Ekrany LED to sposób na zwiększenie sprzedaży Twoich produktów i usług, to doskonała metoda powiadomienia klientów o zmianach w Twojej ofercie i zachęty do dokonania zakupu tu i teraz.

 

Cechy ecolight:

  • proporcje obrazu najlepiej dostosowane do potrzeb ludzkiego oka to 2:1 – powierzchnia ekspozycyjna ecolight to 9 m² – właśnie w proporcji 2:1
  • statyczna, nieanimowana, elektroniczna ekspozycja – zmieniana w sekwencjach 10-sekundowych spotów reklamowych
  • doskonały, wysokiej jakości cyfrowy obraz – to gwarancja tego, że reklamy Twoich produktów i usług zawsze będą świetnie wyglądały
  • wygodny i łatwy proces planowania kampanii realizowany on-line – dzięki temu możesz zaplanować swoją kampanię kiedy tylko chcesz – przez 7 dni w tygodniu i 24h/dobę
  • możliwość zmiany grafik w trakcie trwania kampanii oraz dowolna liczba używanych projektów reklam – pozwolą Ci natychmiast informować o modyfikacjach Twojej oferty, jak również reklamować kilka produktów jednocześnie

 

Gdzie znajdziesz ecolight

Ecolight znajduje się w strategicznych miejscach Warszawy, dzięki czemu każdy z nośników generuje od 16 236 do 39 211 kontaktów w ciągu doby.

Dzięki przemyślanemu usytuowaniu nośników ecolight Twoją reklamę obejrzą najbardziej aktywni konsumenci – m.in. klienci największych centrów handlowych stolicy. Nasz profesjonalizm pomoże Ci jeszcze bardziej umocnić świadomości marki wśród odbiorców korzystających z Twoich usług.

Dzięki unikalnemu systemowi planowania kampanii on-line oraz eliminacji kosztów związanych z drukiem plakatów, wykorzystasz przeznaczony na reklamę budżet w sposób optymalny. Najwyższa jakość cyfrowych nośników ecolight, dzięki którym Twoja kampania będzie doskonale widoczna niezależnie od panujących warunków, pozwoli Ci zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Zmieniająca się ekspozycja dodatkowo przyciąga uwagę odbiorców, dzięki czemu maksymalizujesz postrzegalność Twojej reklamy. Możesz dotrzeć ze swoją kampanią do precyzyjnie wybranej grupy docelowej, czego efektem będzie wzrost sprzedaży Twojego produktu.

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Realizacja: Cityboard Media - Reklama zewnętrzna - Reklama internetowa