Ecolight

Kup Ecolight

 

Kup Ecolight

Ecolight to cyfrowy outdoor dla każdego. Potrzebujesz dużej kampanii? Ekrany ledowe ecolight zapewnią Ci dotarcie do szerokiej grupy klientów. Prowadzisz mniejszą firmę i chcesz zachęcić klientów, by odwiedzali Cię dokładnie w tym momencie? Już za 50 zł netto możesz zamówić wielokrotną emisję swojego materiału reklamowego w wybranym przez siebie czasie i w ramach powtarzających się trzyminutowych cykli reklamowych. Planowanie kampanii reklamowej na ekranach LED to bardzo prosta sprawa, a ekonomiczne ceny ecolight zagwarantują, że Twój biznes będzie się opłacał.

Przykładowe kampanie:

Jeśli jesteś właścicielem restauracji i chcesz przyciągnąć nowych klientów, powiadom ich o atrakcyjnych cenach dań, które proponujesz na lunch w czasie happy hours. Zaplanuj swoją kampanię właśnie w godzinach typowo lunchowych (12-14), na 2 tygodnie w dni robocze. Taka reklama będzie Cię kosztowała mniej niż 700 zł brutto, a Twoi klienci zobaczą ją aż 1 320 razy. By Twoja propozycja była jeszcze bardziej zachęcająca – prezentuj kilka projektów z różnymi daniami, które w tym czasie mogą zamówić w restauracji Twoi klienci.

 

Może planujesz dużą kampanię promującą nowy, ekskluzywny gabinet stomatologiczny? Rozplanuj intensywną, uderzeniową kampanię wizerunkową trwającą miesiąc, 7 dni w tygodniu, w godzinach szczytu komunikacyjnego. Inwestycja rzędu 7,5 tys. zł brutto spowoduje, że Twoja reklama wyświetlana będzie w godzinach 7-9 i 16-19, a Twoi potencjalni klienci zobaczą ją aż 13020 razy.

 

Jeśli właśnie otworzyłeś sklep z artykułami dla dzieci – na pewno chcesz poinformować o tym wszystkich mieszkających w okolicach rodziców. Proponujemy Ci kampanię trwającą pół miesiąca, wyświetlaną 5 dni w tygodniu, w typowych godzinach dziecięcych spacerów: 10-14. Za niewiele ponad 500 zł brutto Twoja reklama zostanie wyświetlona aż 1 000 razy, dzięki czemu informacja o Twoim sklepie na pewno dotrze do najbardziej zainteresowanej grupy.

 

A może niedawno sprowadziłeś nową karmę dla psów do swojego osiedlowego sklepu z akcesoriami i pokarmem dla zwierząt? Karma jest doskonała, ale jeszcze nieznana w Polsce – promuj ją u nas. Rozplanuj kampanię tak, by trafiała do właścicieli czworonogów, spacerujących ze swoimi psami rano – przed pracą, i późnym wieczorem – przed snem. Kampania trwająca 2 tygodnie, koncentrująca się na dniach roboczych i w dwóch sesjach: w godzinach 6-8 oraz 20-22, to koszt zaledwie 930 zł brutto, i aż 1 680 wyświetleń Twojego przekazu na ecolight.

 

Zaplanowanie i wykupienie kampanii reklamowej na nośniku ecolight trwa nie dłużej niż 20 minut. Zobacz, jak krok po kroku w prosty sposób możesz to zrobić.

 

Krok 1: zaloguj się do naszego systemu
Kliknij ikonę Kup ecolight, podaj adres mailowy, zaloguj się do naszego systemu i rozpocznij planowanie Twojej kampanii.

 

Krok 2: wybierz lokalizacje
Wybierz ekrany, na których będą pokazywać się Twoje reklamy. Możesz nawigować po mapie i klikać na ikony ekranów, aby zobaczyć szczegóły i zdjęcia danej lokalizacji.

 

Krok 3: dodaj projekt
Dodaj plik lub pliki graficzne w formacie jpg lub png, które będą wyświetlać się na ekranach. Jeśli nie masz gotowych plików, możesz dodać je później.

 

Krok 4: zaplanuj emisję
Wybierz daty rozpoczęcia i zakończenia Twojej kampanii. Określ dni tygodnia i godziny, w których pojawi się twoja reklama.

 

Krok 5: podsumowanie
Sfinalizuj zamówienie i wybierz formę płatności. Za 2 lub 3 dni (zależnie od form płatności) początek Twojej kampanii!

 

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Realizacja: Cityboard Media - Reklama zewnętrzna - Reklama internetowa